Hologramy na legitymację studencką

Możliwość komentowania Hologramy na legitymację studencką została wyłączona 90
Hologramy na legitymację studencką
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Hologramy na legitymacje studencka (10)Hologramy na legitymację studencką można kupować zarówno w ilości detalicznej jak i hurtowej. Hologramy te mają rozmiar dziewięć milimetrów na dziesięć milimetrów i są zabezpieczone za pomocą tzw. ?plastra miodu?, czyli przy próbie oderwania naklejki hologram ulega zniszczeniu. Hologramy te nie są objęte w Polsce ochroną praw autorskich i innymi przepisami prawa, obrót nimi jest całkowicie legalny, zarówno sprzedaż jak i posiadanie (kolekcjonowanie).

Hologramy na legitymację studencką można nabywać tylko w celach kolekcjonerskich. Nie można posługiwać się hologramami jako autentycznymi (są to kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką), nie wolno naklejać ich na legitymacje ELS i  później posługiwać się nią niezgodnie z prawem.

Przypominamy, że art. 270 Kodeksu karnego mówi ?ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.”

Podobne wpisy o szkole oraz edukacji:

admin

View all contributions by admin

Similar articles