Podesty ruchome

Możliwość komentowania Podesty ruchome została wyłączona 98
Podesty ruchome
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Podesty ruchome (10)Każdy młody człowiek, który co dopiero osiągnął stan pełnoletności, pragnie mieć prawo jazdy. Zapisy na kurs, pierwsze wykłady, a przede wszystkim pierwsza jazda samochodem to nie lada gratka. Miłośnicy przygody i innowacji szukają jednak zupełnie czegoś innego niż nudni rówieśnicy. Takim wkroczeniem w nowoczesną dorosłość może być zdobycie uprawnień na operatora, który obsługuje… podesty ruchome.
Zasady uzyskanie nietypowego prawa jazdy są identyczne, jak przy normalnym kursie. Ukończone osiemnaście lat, prawidłowe badania kierowcy. Jest to praca zespołowa (ok. 15 osób), a trwa 16 godzin. Wówczas uczymy się podstaw na wykładach, stosowane są interaktywne środki dydaktyczne tj. filmy, plansze, zdjęcia. Kursantom dostarczane są materiały informacyjne, a na koniec kursu merytorycznego przechodzimy do meritum, czyli praktyki. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego potencjalny operator powinien znać i przestrzegać zasady BHP.
Uczestnik po ukończeniu kursu podchodzi do egzaminu przed komisją z Urzędu Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymuje on bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne i mnóstwo satysfakcji.

Podobne wpisy o szkole oraz edukacji:

admin

View all contributions by admin

Similar articles